Zamknięcie fazy diecezjalnej procesu beatyfikacji i kanonizacji Carmen Hernánde

Niech świętość nadal będzie flagą naszego Kościoła” – wyraził nadzieję kardynał arcybiskup Madrytu José Cobo

Seminariu Redemptoris Mater w Madrycie przyjeło uroczystość zamknięcia fazy diecezjalnej beatyfikacji Sługi Bożej Carmen Hernández, będącej współinicjatorką Drogi Neokatechumenalnej wraz z Kiko Arguello. Kardynał arcybiskup Madrytu, José Cobo, przewodniczył celebracji na której było obecnych 10 biskupów, oraz Alberto Fernández, delegat ds. kanonizacyjnych archidiecezji Madrytu.



Camino Neocatecumenal Vatican News icon
Debora Donnini
Share: