800 священників із семінарій Redemptoris Mater з усієї Америки (Північної, Центральної та Південної), разом зі своїми форматорами та катехістами-ітинерантами з відповідних країн, сьогодні вранці взяли участь у загальній аудієнції з Папою Левом. Вони прибули на неї після завершення місії в парафіях Італії, під час якої проголошували Євангеліє, не маючи ні сумки, ні грошей, ні мобільного телефону.
У катехезі Папа прокоментував Апостольську конституцію Sacrosanctum Concilium про літургію Другого Ватиканського Собору та закликав християн повноцінно переживати Євхаристію, належним чином готуючись до неї та пізнаючи все багатство Слова Божого завдяки лекціонаріям, підготовленим після Собору. Наприкінці аудієнції Папа звернувся до священників із такими словами:
«Я з теплотою вітаю священників Неокатехуменальної Дороги, які прибули з різних країн: сподіваюся, що щоденне принесення Євхаристійної жертви стане для вас опорою в служінні на благо Божого народу».
Папа Лев XIV
Ці слова присутні зустріли гучними та тривалими оплесками.



Перед від’їздом на місію священники зустрілися в “Наметі зібрання” у Порто-Сан-Джорджо з Кіко Аргуельйо, який заохотив їх іти з міста в місто, проголошуючи Христа:
«Коли ви проголошуєте керигму, ви сповіщаєте, що божественна природа, яка виявилася у Христі, полягає в тому, що Бог безмежно любить людину, навіть якщо вона грішна, любить її і прагне стати її частиною. Якщо ця людина повірить у це завдяки божественному чуду, Бог зможе оселитися в ній! Бог бажає бути всередині неї, але не може цього зробити без свободи цієї людини, і єдиний спосіб — це попросити її про це. Ось чому Він захотів спасти світ через «безумство» проповіді, через керигму. Немає нічого величнішого, ніж проголошувати Євангеліє, і тому ми разом із святим Павлом говоримо: «Горе мені, якщо я не проповідую Євангеліє!»
Коментуючи слова Ісуса Христа, коли Він послав апостолів по двоє, щоб проповідувати Царство Боже: «Хто приймає вас, той приймає Мене», Кіко нагадав священникам про початки Дороги: «Це Бог все робить, це Бог захотів, щоб нас хтось прийняв, це Він привів архієпископа Мадрида, монсеньйора Казіміро Морсільо, до бараків, а потім привів нас до парафій. Саме Бог надихнув отця Діно Торреджані, засновника «Слуг Церкви», щоб слухати катехези в Авілі та запросити нас приїхати й проповідувати в Римі».
З огляду на зневіру багатьох священиків, спричинену кризою віри, майже порожніми парафіями та браком покликань, Кіко сказав їм: «Ми хотіли б принести цей новий вітер, цю харизму для християнського втаємничення, у всю Церкву Італії. Це дар Святого Духа для Церкви, щоб допомогти їй. Багато святих священників сьогодні страждають від дехристиянізації, яка зараз відбувається».



Без сумки, без грошей… І без мобільного телефону. Наче Святий Франциск Ассизький, Святий Домінік Гусман, Святий Ігнатій з Лойоли та багато інших святих воскресли й знову вирушили в дорогу, проповідуючи Євангеліє. Єпископи та парафіяльні священики приходили до них у гості на знак доброзичливості та любові до Церкви.
Запрошуючи їх вирушити в дорогу з Біблією та розарієм, Кіко нагадав їм, що «святий Луї Гріньон де Монфор пророкував, що в недавні часи легіон євангелізаторів йтиме з двосічним мечем у руках: ліворуч — Біблія, праворуч — Розарій, і вони мандруватимуть шляхами Європи». Святий Луї Гріньон де Монфор був мандрівним проповідником, який проповідував Євангеліє по всьому півдню Франції, закоханий у Діву Марію. Ви також вирушите в дорогу, маючи при собі Біблію та розарій, проповідуючи Євангеліє в Італії.






Усі повернулися з місії щасливими, побачивши чудеса, які навіть не могли уявити, та втішивши багатьох парафіяльних священників, які їх прийняли. Після участі в аудієнції у Папи, священники увінчали ці дні місії радісною Євхаристією на вівтарі Катедри базиліки Святого Петра, щоб відсвяткувати урочистість святого Йоана Хрестителя. Потім вони повернулися до Неокатехуменального центру в Порто-Сан-Джорджо, де продовжували зустрічі з Кіко Аргуельо аж до неділі. Але перед тим, як повернутися до своїх парафій у різних країнах Америки, вони відвідали Святий Дім у Лорето, де відслужили Євхаристію та довірили свою місію Пресвятій Діві Марії.



